6 Mart 2012 Salı

Acu


Hayatımda bu kadar saçma sapan bir ölüm duymadım.
İnsan otoparkta arabanın bir tarafından değil de öbür tarafından geçtiği için ölür müymüş? Cevabı evet.
Komik kadındı, gidişi bile Orhan Veli gibi oldu...

Çok eğlendik biz onunla. Çok güldük. Çok gezdik. Arada ağladık. Bazen kavga ettik. Küçükken "Arzu abla"ydı, büyüyünce "Arzu" oldu, ailenin ilk torunu Ege'den sonra hepimizin "Acu"suydu.

Cep telefonumda hala ilk sırada kayıtlı - "Acu" diye. Öyle kalmaya devam edecek. Fümet'i de silmemiştim, birlikte takılsınlar telefon rehberinde.

1anda

4 yorum:

 1. Allah rahmet eylesin.
  Burası bizim memleketimiz, herşey oluyor burada.

  Üzgün anne Çiğdem

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler...hayata alıştık zannediyoruz da, hep bir oyunlar oynuyor bize.

   Sil
 2. Hizli firsat!

  Biz uluslararasi islem iyi güvenilir, güvenilir. Bu firsati kaçirmayin lütfen, buraya gelecek 2014 yili dogru yatirim baslatmak için bir firsattir. % 100 emin ol daha fazla bilgi için e-posta MMV (vandamariana111@gmail.com) Sen garanti.

  Eger tarim için bir kredi ihtiyacim var mi? Is için kredi? yapimi için kredi? Yatirim kredisi? Ögrenci kredi? Borç konsolidasyonu kredi? Bu bir firsattir, kullanimi ve yeni bir hayata baslamak. Daha fazla bilgi (mrsvandamariana@yahoo.co.uk) için e-posta MMV.

  Allah lonca tüm ...

  M.M.V LTD.

  YanıtlaSil
 3. Kisisel is için kredi ihtiyacim var mi? Sizin kredi transferi belge için xavigeradloanfirm@yahoo.com: evet bu e-posta Aiicco sigorta
  yatirim plc irtibata geçerseniz. biz ilgi kaydini,% 3 faiz orani ile bu e-kredi vermek: xavigeradloanfirm@yahoo.com simdi.

  YanıtlaSil