1 Şubat 2012 Çarşamba

İyi Cüceler'den Haberler Var!

(Bu yazı neden burada diye merak ediyorsanız sonuna kadar okuyun:)))
Bizler bir hayalin peşinden koştuk. Anne olduktan sonra eksikliğini daha çok hissettiğimiz bir ihtiyacı, çocuklarımız için nitelikli kitap, oyun ve oyuncakları seçerek alabileceğimiz, çocuklarımızla vakit geçirebileceğimiz, ailecek kendimizi evimizde hissedeceğimiz bir mekanı kendimiz yaratalım istedik ve harekete geçtik.

2,5 yıl önce Gönül başladı işe. İyi Cüceler’i yoktan var etti. Türlü zorluklara, bürokratik engellere, alışılmamışa karşı gelenlere rağmen sıcacık bir mekan yarattı. İstanbul Anadolu yakasının ilk çocuk kitapçısı, sadece “kitapçı” olmanın da ötesinde bir bakış açısıyla, işte böyle doğdu.

Kurulduğu günden bugüne İyi Cüceler hep “en iyi”yi hedefledi. En iyi kitaplar, en iyi oyun ve oyuncaklar, en iyi etkinlikler… Eksikler İyi Cücelerin “cüce” ve “dev”lerinden gelen önerilerle giderilmeye, yanlışlar yine elbirliğiyle düzeltilmeye çalışıldı. Kısa bir süre içinde İyi Cüceler İstanbul’daki çoğu çocuğun bildiği ve tekrar tekrar gelmek istediği bir “ev” oldu.

Şimdi İyi Cüceler’in ev sahipliğini Biranda ve Zeynep devralıyor. Gönül’ün başlattığı hayale devam edecek, üstüne yeni düşler, yeni sürprizler katacağız. Tabii tüm bunları cücelerimizin ve devlerimizin katkılarıyla, önerileriyle yapacağız. Evdeki cüceler Deniz ve Arda en önemli velinimetimiz:), eşlerimiz Mert ve Çağlar da en önemli destekçilerimiz. Çıktığımız yol kolay değil, ama o kadar zevkli ki, çok çok güzel şeyler yapacağımıza inancımız tam.

İyi Cüceler her zamanki yerinde, Caddebostan Plaj Yolu’nda (Mado’nun sokağı). Bize 0216 385 91 11 numaralı telefondan ve info@iyicuceler.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca facebook ve twitter hesaplarımızla da her daim yanınınızdayız. www.iyicuceler.com adresindeki internet sitemiz ve internet alisveris sistemimiz de pek yakinda yenilenecek.

Hayalimize ortak olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.

Biranda & Zeynep & Gönül

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder